INDIVIDUAL EVENT QUALIFIERS
  Name School J1 J2 N.Ded Vault Place AA S.Q.Status S.Q.Position
49 130   Holly Phan DEC 8.350 8.300 0.000 8.325 31.875 Ind. 1
260 268   Zoe Mazepa OLY 8.250 8.100 0.000 8.175 23.875 Ind. 2
62 136   Bri Adam TJ 8.150 8.100 0.000 8.125 32.875 Ind. 3
252 260   Lexi Bonbright OLY 8.100 8.100 0.000 8.100 23.250 Ind. 4
194 226   Lydia Berger FW 8.200 8.000 0.000 8.100 16.750 Ind. 5
217 242   Savannah Diaz KM 7.950 8.200 0.000 8.075 27.175 Ind. 6
215 240   Jenna Crain KM 8.100 7.900 0.000 8.000 28.775 Ind. 7
69 143   Brandy Vallejo TJ 8.100 7.900 0.000 8.000 22.600 Ind. 8
261 269   Sydney Schaub OLY 8.000 7.900 0.000 7.950 15.550 Ind. 9
  Name School J1 J2 N.Ded Uneven Bars Place AA S.Q.Status S.Q.Position
122 172   Rachel Miller ROG 8.300 8.500 0.000 8.400 9t 33 Ind. 1
109 166   Beth Vanden Heuvel KR 7.500 7.000 0.000 7.250 29 Ind. 2
260 268   Zoe Mazepa OLY 7.200 7.200 0.000 7.200 24 Ind. 3
72 146   Anna Wallace TJ 7.100 7.200 0.000 7.150 16 Ind. 4
289 335   Jaclyn Foris CK 7.000 7.050 0.000 7.025 22 Ind. 5
49 130   Holly Phan DEC 7.000 7.000 0.000 7.000 32 Ind. 6
255 263   Andrea Clarke OLY 7.100 6.800 0.000 6.950 32 Ind. 7
199 231   Taryn Paschke FW 7.000 6.800 0.000 6.900 31 Ind. 8
252 260   Lexi Bonbright OLY 6.700 7.000 0.000 6.850 23 Ind. 9
  Name School J1 J2 N.Ded Balance Beam Place AA S.Q.Status S.Q.Position
255 263   Andrea Clarke OLY 8.800 9.100 0.000 8.950 32.400 Ind. 1
62 136   Bri Adam TJ 8.850 9.000 0.000 8.925 32.875 Ind. 2
72 146   Anna Wallace TJ 9.000 8.700 0.000 8.850 16.000 Ind. 3
67 141   Mallory Nunley TJ 8.750 8.700 0.000 8.725 22.475 Ind. 4
6 103   Tyler Garner AUB 8.700 8.300 0.000 8.500 15.700 Ind. 5
68 142   Araina Rowe TJ 8.500 8.300 0.000 8.400 8.400 Ind. 6
50 131   Makayla Quam DEC 8.500 8.200 0.000 8.350 14.600 Ind. 7
257 265   Alayna Deatherage OLY 8.000 8.450 0.000 8.225 16.725 Ind. 8
61 135   Lena AbuNajem TJ 8.050 8.350 0.000 8.200 16.250 Ind. 9
  Name School J1 J2 N.Ded Floor Exercise Place AA S.Q.Status S.Q.Position
122 172   Rachel Miller ROG 9.150 9.250 0.000 9.200 7t 32.950 Ind. 1
62 136   Bri Adam TJ 8.950 9.200 0.000 9.075 32.875 Ind. 2
49 130   Holly Phan DEC 9.100 8.800 0.000 8.950 31.875 Ind. 3
253 261   Julia Brusselback OLY 8.750 8.950 0.000 8.850 15.600 Ind. 4
8 105   BaileeJo Johnson AUB 8.800 8.800 0.000 8.800 23.650 Ind. 5
194 226   Lydia Berger FW 8.500 8.800 0.000 8.650 16.750 Ind. 6
255 263   Andrea Clarke OLY 8.700 8.500 0.000 8.600 32.400 Ind. 7
63 137   Lexi Boring TJ 8.500 8.700 0.000 8.600 16.400 Ind. 8
260 268   Zoe Mazepa OLY 8.500 8.500 0.000 8.500 23.875 Ind. 9t
257 265   Alayna Deatherage OLY 8.500 8.500 0.000 8.500 16.725 Ind. 9t
ALL-AROUND QUALIFIERS
  Name School Vault Bars Beam Floor AA Place Top Event S.Q.Status S.Q.Position
220 245   Nora Keith KM 9.175 8.400 9.300 9.325 36.200 3 9.325 AA 1 1
237 252   Jamie Larsen KW 9.025 8.675 9.100 9.225 36.025 7 9.225 AA 2 2
238 253   Alex Perez KW 8.300 7.350 8.575 9.200 33.425 9.2 AA 3 3
TEAM QUALIFIERS
1 School   Vault Bars Beam Floor Team Total Place
286 Puyallup HS Total 42.300 39.600 44.750 44.525 171.175 1
191 Emerald Ridge HS Total 42.325 38.950 42.600 44.725 168.600 2
96 Kentlake HS Total 41.050 39.000 42.900 44.075 167.025 3
39 Todd Beamer HS Total 39.375 36.700 45.350 45.525 166.950 4
172 Auburn-Riverside HS Total 40.200 36.850 43.525 42.000 162.575 5
153 Tahoma HS Total 41.350 36.800 40.200 43.625 161.975 6